Częstochowa ul. Rędzińska 80 34 333 64 64, 503 987 926Pon - Pt 09:00 - 21:00Sobota 09:00-17:00
Polub nas na facebooku

O nas

Wyszkolona kadra oddana zwierzętom
Kilka słów o nas

MOKRY NOS to najwyższa jakość usług dzięki najlepszemu personelowi lekarzy i technika weterynarii.

Kadra "Mokrego Nosa"

ALEKSANDRA GRZELIŃSKA
lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Studia weterynaryjne ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu w 2005 roku. W 2011 roku ukończyła kurs specjalizacyjny na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie i zdała państwowy egzamin w Puławach uzyskując tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów.
W latach 2005-2011 pracowała w przychodni weterynaryjnej w częstochowskiej dzielnicy Błeszno. Następnie w latach 2011-2015 była współwłaścicielem przychodni weterynaryjnej w Częstochowie w dzielnicy Parkitka. Pracowała także w częstochowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Jest członkiem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Od listopada 2015 r. jest właścicielem Przychodni Weterynaryjnej MOKRY NOS w Częstochowie. Systematycznie podnosi swoją wiedzę biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i seminariach.
Dodatkowym zajęciem i hobby jest grooming (strzyżenie, trymowanie zwierząt). W czerwcu 2005 roku ukończyła kurs groomingu w Łodzi i w przychodni oprócz leczenia zajmuje się również strzyżeniem psów i kotów.

KATARZYNA ZAWADZKA
technik weterynarii

Z weterynarią związana od ponad 10 lat. Praktykę zawodową zdobywała w kliku częstochowskich przychodniach weterynaryjnych.
W 2013 roku ukończyła podyplomowe studium otrzymując tytuł technika weterynarii.
Wiedzę pogłębia uczestnicząc w konferencjach i kursach. W 2018r. ukończyła kurs Diagnostyka i higiena jamy ustnej psa i kota.
Oddana zwierzętom, sumiennie opiekuje się naszymi pacjentami, szczególnie podczas zabiegów chirurgicznych i tymi przebywającymi w szpitalu. Prywatnie właścicielka dwóch żółwi stepowych.
Zawsze służy dobra radą i nigdy nie odmawia pomocy.

JUSTYNA KOT
lekarz weterynarii

Studia ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2016 roku. W trakcie studiów odbywała praktyki w przychodniach dla małych i dużych zwierząt. Obecnie w trakcie specjalizacji z chorób zwierząt nieudomowionych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 2016 roku pracuje w Przychodni Weterynaryjnej MOKRY NOS. Od 2017 roku pracuje również w częstochowskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Zainteresowania zawodowe obejmują choroby małych ssaków. W Przychodni pani doktor konsultuje m.in. króliki, chomiki, kawie domowe, szynszyle i wiele innych.
Prywatnie właścicielka kota.

Galeria przychodni

Zobacz jak pracujemy